Większość.pl ma już ponad 10 tysięcy sondaży

Baza sondaży serwisu Większość.pl przekroczyła już 10 tysięcy pozycji.

Portal internetowy Większość.pl, który umożliwia udział w głosowaniach w sondażach internetowych oraz przeglądanie wyników badań opinii publicznej zebrał już wyniki ponad 10 tysięcy sond. Łączna liczba oddanych na nie głosów przekracza 82 miliony, co oznacza, że średnio w sondażach prezentowanych w Większość.pl brało udział ok. 8000 respondentów!

Najwięcej sondaży znalazło się w kategoriach: Sport, Inne, Nauka i Technika oraz Polityka. Wśród podkategorii, najbardziej liczne grupy sondaży związane są z tematyką: Piłki Nożnej, Polski, Filmu i Telewizji, Gwiazd oraz Zdrowia i Urody.

Najczęściej występujące hasła kluczowe to: mecz, Polska, Ekstraklasa, wybory, Legia, dziecko, wynik, zakup, Euro oraz Kaczyński, Tusk i Komorowski.

Nowe metody zbierania sondaży z Internetu pozwolą w przyszłości jeszcze szybciej powiększać tę bazę, dzięki czemu będzie ona zawierać wszystkie najciekawsze sondaże z niemal całego polskiego Internetu.

Opinia - ikona

Chcesz by Twoje zdanie się liczyło? Zajrzyj na Większość.pl

Nowy polski portal internetowy umożliwi Ci wpływ na wyniki sondaży.

Większość.pl to portal dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć wpływ na wyniki badań opinii publicznej. Serwis zawiera aktualne odnośniki do sondaży prowadzonych w największych polskich portalach internetowych, takich jak: Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia, Gazeta.pl, TVN.pl i wielu innych. Na stronie głównej serwisu Większość.pl codziennie pojawia się kilkanaście lub kilkadziesiąt nowych sondaży, których wyniki nierzadko są później cytowane w polskich mediach. Sondaże są pogrupowane na kategorie i otagowane, dzięki czemu można je łatwo wyszukiwać. Oprócz odnośników do ankiet, nierzadko prezentowane są także linki do artykułów, rozszerzających wiedzę na dany temat. Użytkownicy portalu mogą więc nie tylko wyrazić swoje zdanie w konkretny i miarodajny sposób, ale także poszerzyć swoją wiedzę i skomentować sondaż. Dzięki temu stają się aktywnymi uczestnikami życia polskiego Internetu.

Litera W z Większość.pl

Większość.pl – nowy agregator poglądów Internautów

Nowy polski startup, Większość.pl, zbiera i umożliwia przeglądanie sondaży z najpopularniejszych stron rodzimego Internetu.

Większość.pl beta - logo

Pod koniec minionego roku wystartował nowy polski serwis internetowy, Większość.pl. W przeciwieństwie do dużej części ostatnio powstających portali społecznościowych, nie opiera się on na treściach tworzonych przez użytkowników. Portal samodzielnie zbiera wyniki sondaży z najpopularniejszych stron polskiego Internetu i grupuje je według kategorii. Unikalne mechanizmy agregujące dane umożliwiły zgromadzenie już ponad 10 tysięcy sondaży, w których wzięły udział miliony Internautów.

Dzięki tak dużej bazie opinii, użytkownicy portalu mogą w prosty sposób zapoznać się z poglądami Polaków na popularne i aktualne tematy. Możliwe jest też porównywanie zdań użytkowników korzystających z różnych portali internetowych. Co więcej, dzięki przechowywaniu historii zmian w rozkładzie głosów, Większość.pl pozwala również na sprawdzanie wpływu wydarzeń lub osób trzecich na odnotowywane wyniki.

Serwis Większość.pl jest wciąż rozwijany i wzbogacany o coraz to nowsze, ciekawe funkcje. Korzystanie z portalu jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.